Офіційні правила проведення акції «Безкоштовний квиток»
1. Акція вступила в дію з 1 жовтня 2013 року на необмежений термін до моменту отримання пасажиром картки постійного клієнта на знижку 15%.
2. Для отримання безкоштовної поїздки, пасажир зобов'язаний надати перевізнику 4 квитки.
3. Квиток куплений у дві сторони рахується як одна подорож, якщо буде переважати кількість куплених квитків у дві сторони, то пасажиру нададуть безкоштовну подорож у дві сторони.
4. Акція розповсюджується на рейси з України до Польщі та з Польщі до України.
5. Рекламку можна отримати у водія або представника компанії при посадці у автобусі.
6. Проїхавши з нами 4 рази, пасажир має право здійснити 5 (п'яту) поїздку безкоштовно.
7. Щоб отримати 5 (п'яту) безкоштовну подорож, пасажир повинен звернутися в головний офіс компанії за вайбером телефоном: 067 67 67 911, електронною скринькою office.eet@gmail.com.
8. Після використання безкоштовної подорожі пасажир має право знову «збирати подорожі» та отримати постійну знижку 5%, яка не сумується з іншими акціями, що проводяться в компанії. Знижку 5% можна використати при купівлі наступних квитків лише в головному офісі компанії СП «Східно-Європейська подорож».
9. Проїхавши наступних 4 (чотири) рази автобусами нашої компанії зі знижкою 5%, пасажир має право здійснити наступну 5 (п'яту) поїздку безкоштовно та отримати постійну знижку 10%, яка не сумується з іншими акціями, що проводяться в компанії. Знижку 10% можна використати при купівлі наступних квитків лише в головному офісі компанії СП «Східно-Європейська подорож».
10. Проїхавши наступних 4 (чотири) рази автобусами нашої компанії зі знижкою 10%, пасажир має право здійснити ще одну 5 (п'яту) поїздку безкоштовно та отримати постійну знижку 15%, яка не сумується з іншими акціями, що проводяться в компанії. Знижку 15% можна використати при купівлі наступних квитків лише в головному офісі компанії СП «Східно-Європейська подорож».
11. Отримавши постійну знижку 15%, пасажир не зберігає за собою право знову прораховувати свої подорожі для отримання безкоштовної подорожі.
Банківські реквізити
АТ "УКРЕКСІМБАНК"
Р/Р 2600 3000 0920 51
МФО 325718
ЗКПО 19366040
Запрошуємо до співпраці
Наша компанія пропонує наступні послуги:
- надання автобусів на замовлення та в оренду
- регулярні автобусні перевезення у Бельгію,
   Францію та Великобританію


Якщо ви бажаєте стати нашими агентами,
звертайтесь за контактними телефонами
Навігація
Copyright © 2013 Eastern European Travel. Міжнародні автобусні перевезення в Європу